Vesh të njëjtën ngjyrë shpeshherë, zbulohet arsyeja pse mbretëresha Elizabeth bën këtë zgjedhje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:02 16-10-2019 Vesh të njëjtën ngjyrë shpeshherë, zbulohet arsyeja pse mbretëresha Elizabeth bën këtë zgjedhje

Mbretëresha Elizabeth tregon gjithmonë kujdes ndaj garderobës së saj.

Së fundmi kanë qenë gazetarët Zoe Burell dhe Angela Mollard, të cilët kanë komentuar veshjet e mbretëreshës. 

Ndër të tjera, ata kanë zbuluar edhe ngjyrën e preferuar të saj.

'U bë një numërim nga garderoba e saj përgjatë një viti. Ajo ka veshur ngjyrën blu në 29% të daljeve publike, jeshilen 11% dhe më pas vijnë roza dhe lejlaja. Nuk jam e sigurt për të verdhën, por edhe këtë ngjyrë e ka veshur', është shprehur Mollard.

Më tej gazetarja ka shtuar se bluja është e preferuara e mbretëreshës, sepse i shkon me ngjyrën e njëjtë të syve.

images.jpg

031017-Queen-Elizabeth-Monochrome-Add4-Blue.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039157152175903
array(1) { ["section"]=> string(101) "vesh-te-njejten-ngjyre-shpeshhere-zbulohet-arsyeja-pse-mbreteresha-elizabeth-ben-kete-zgjedhje-182355" }