Veshi mbrapsht fustanin në eventin e rëndësishëm, aktorja tregon se çfarë ndodhi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:39 14-03-2019 Veshi mbrapsht fustanin në eventin e rëndësishëm, aktorja tregon se çfarë ndodhi (VIDEO)

Aktorja e njohur të cilën shqiptarët e mbajnë mend nga roli i saj 'Teresa', Angelique Boyer së fundmi është vendosur në siklet teksa ka qenë e pranishme në një eveniment të rëndësishëm ku mori një çmim.

Teksa ajo dhe partneri i saj aktori, Sebastian Ruli, kanë parakaluar në tapetin e kuq të gjithë janë habitur kur Angelique është shfaqur me një fustan të cilin e kishte veshur mbrapsht. Ndërkohë që pjesa e hapur e fustanit ishte planifikuar për tu vendosur në shpinë, Angelique e ka veshur këtë pjesë para duke i treguar gjithë dekolten dhe pjesën e barkut.

Aktorja e ka kuptuar gabimin më pas dhe menjëherë ka shkuar për ta ndërruar fustanin. Në një video të publikuar në profilin e saj ajo shihet teksa i kërkon partnerit që ta ndihmojë pasi gjithë faji që ajo u turpërua publikisht ishte i aktorit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018828153610229
array(1) { ["section"]=> string(92) "veshi-mbrapsht-fustanin-ne-eventin-e-rendesishem-aktorja-tregon-se-cfare-ndodhi-video-156413" }