Veshja e Rudina Hajdarit, trishtimi i Pandeli Majkos dhe betimi i deputetit të Ballit (FOTOT PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 25-04-2019 Veshja e Rudina Hajdarit, trishtimi i Pandeli Majkos dhe betimi i deputetit të Ballit (FOTOT PIKANTE)

Si gjithnjë, fotografi Agim Rama arrin të shkrepë imazhe interesante gjatë seancave plenare.

Ai ka fotografuar deputeten Rudina Hajdari e cila krahas replikave me Edi Ramën, sot ra në sy edhe për veshjen e saj të veçantë.

Hajdari ka shumë stil dhe ndonëse vishet thjeshtë, kurohet gjithnjë në detaje.

 58610187_2298104093788939_4782175685839945728_n.jpg

Nuk dimë çfarë ka patur ministri i Diasporës, Pandeli Majko por fotografi Rama thotë se “Pandi ishte tepër  i mërzitur sot”.

majko.jpg

Nga ana tjetër drejtuesi i Ballit Kombëtar, Artur Roshi, i cili mori sot mandatin e deputetit tha se nuk ia di për nder PD-së pasi erdhi në Kuvend me votat e ballistëve. Edhe pse, në faktm, ai është aty falë "listës Basha".

ballisti.jpgEdhe deputetja Reme Lala është dukur mjaft në formë sot.

“Deputetja e vëmendshme që mendohet mirë kur e vendos këmbën”, shkruan fotografi për deputeten e cila la PDIU-në për t’iu bashkuar Ramës.

 

58380228_2298120650453950_7984394750734106624_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025734186172485
array(1) { ["section"]=> string(105) "veshja-e-rudina-hajdarit-trishtimi-i-pandeli-majkos-dhe-betimi-i-deputetit-te-ballit-fotot-pikante-161822" }