Veshja e veçantë e Monika Kryemadhit në takimin me të rinjtë e LRI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 15-04-2015 Veshja e veçantë e Monika Kryemadhit në takimin me të rinjtë e LRI Monika Kryemadhi, dje në takimin me të rinjtë e LRI

Kjo është një foto e deputetes së LSI dhe bashkëshortes së kreut të Kuvendit , Monika Kryemadhi  realizuar dje gjatë përgatitjeve për takimin e Metës me të rinjtë e LSI .

Ajo që na ra në sy në këtë foto është veshja e zonjës Kryemadhi e cila duket ndryshe nga veshjet me të cilat jemi mësuar ta shohim deri tani. Sa sportive aq edhe stil duket zonja Kryemadhi, nën një palë pantallona dukshëm të gjera , një xhaketë të hollë zhapone, e një këmishë me pika. Përtej kësaj, duhet thënë se kjo veshje e tregon edhe më elegante deputeten e LSI  e cila ashtu si bashkëshorti i saj Meta ka rënë ndjeshëm në peshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070140361785889
array(1) { ["section"]=> string(71) "veshja-e-vecante-e-monika-kryemadhit-ne-takimin-me-te-rinjte-e-lri-8782" }