Veshja ia nxjerr të gjitha zbuluar, Rita Ora nuk i ndal provokimet: Ndonjëherë thjesht duhet…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 13-08-2020 Veshja ia nxjerr të gjitha zbuluar, Rita Ora nuk i ndal provokimet: Ndonjëherë thjesht duhet…

Rita Ora tashmë që ka filluar vera e ka "tepruar" pak me foto provokuese.

Në një foto të publikuar pak më parë Rita pothuajse na i zbuloi të gjitha. Ajo është veshur me një fustan të zi të gjerë ndëra është përkulur i duket gjoksi, ku shihet qartë se nuk ka veshur reçipeta, ndërsa shihen edhe të bikinit e zeza.

Me këtë foto Rita i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

“Ndonjëherë thjesht duhet të qeshësh”, shkruan këngëtarja krahas postimit të saj.

Pak ditë më parë Rita është parë në shoqërinë e të dashurit të saj të ri, regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç. Ata ishin me disa miq me pushime, teksa Rita u fotografua topless nga paparacët.

Screenshot_20.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095901489257812
array(1) { ["section"]=> string(97) "veshja-ia-nxjerr-te-gjitha-zbuluar-rita-ora-nuk-i-ndal-provokimet-ndonjehere-thjesht-duhet-217054" }