Veshja sportive dhe look-u i kuruar i Monika Kryemadhit, ecën kapur për dore me një vogëlushe

Publikuar tek: politike, më 13:12 27-01-2018 Veshja sportive dhe look-u i kuruar i Monika Kryemadhit, ecën kapur për dore me një vogëlushe

Monika Kryemadhi, kryetarja e Lëvizjes Socialiste Për Integrim ka marshuar përgjatë Bulevardit "Dëshmorët e Kombit" mes protestuesve.

E kuruar dhe e qeshur! Kështu është shfaqur Kryemadhi ndërsa ka takuar qytetarë të shumtë.

Zonja Kryemadhi mbante një palë xhinse, golf të bardhë e xhaketë të kuqe ndërsa kapur për dorë kishte një vogëlushe si simbol të së ardhmes.

mooo.jpg

moo1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014564037322998
array(1) { ["section"]=> string(99) "veshja-sportive-dhe-look-u-i-kuruar-i-monika-kryemadhit-ecen-kapur-per-dore-me-nje-vogelushe-108126" }