Vështirësitë si nënë e vetme, Valbona Mema: Sakrificë e madhe, për fëmijët kam mohuar shumë ndjenja dhe kënaqësi

Publikuar tek: aktualitet, më 21:27 06-06-2020 Vështirësitë si nënë e vetme, Valbona Mema: Sakrificë e madhe, për fëmijët kam mohuar shumë ndjenja dhe kënaqësi Këngëtarja Valbona Mema

Këngëtarja Valbona Mema ka rrëfyer mbrëmjen e sotme vështirësitë e të qenit nënë e vetme.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Valbona ka thënë se për fëmijët e saj ka sakrifikuar shumë ndjesi dhe kënaqësi të jetës, por tani siç tha, kur i sheh sa janë rritur është tepër e lumtur.

Rudina Dembacaj: Si çdo nënë e vetme, kam bindjen se ke pasur shumë vështirësi, por unë e di që fëmijët ta kanë shpërblyer dhe janë miqtë e tu më të mirë. Si ja ke dalë për të qenë e tonifikuar në karrierë gjithshtu edhe një nënë e përkushtuar edhe pse e vetme?

Valbona Mema: Është shumë sakrificë, domethënë që as unë vetë nuk e di se si. Kur i shof që janë rritur kaq shumë, them si ka mundësi?! E kam prishur gjumin tim, kam mohuar shumë ndjenja të mia, kam mohuar shumë kënaqësi që mund t’i marr jetës,  pra i jam përkushtuar totalisht atyre. Jam shumë krenare dhe e lumtur dhe e bekuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010370016098022
array(1) { ["section"]=> string(116) "veshtiresite-si-nene-e-vetme-valbona-mema-sakrifice-e-madhe-per-femijet-kam-mohuar-shume-ndjenja-dhe-kenaqesi-209326" }