Veshur me rrjetë të zezë, Xhensila Pere rrëfen në emision: Kam bërë seks mbi deve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:38 31-12-2016

Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri. E bërë e famshme në një reality-show në Shqipëri, ajo ka deklaruar sot në Oktapod se do të braktisë Shqipërinë.

Ka qënë një vit i suksesshëm për të në biznes dhe këtë gjë do ta vazhdojë dhe më tej. Ndërkohë tregon se ka punuar më 99 meshkuj, që e trajtonin shumë mirë Xhensilën, madje dhe tani vazhdojnë dhe i dedikojnë këngë.

Një tjetër deklaratë e guximshme e saj ka ardhur në Oktapod. Pyetjes së moderatorit Hyska, se cili ka qënë vendi më anormal që ka kryer marrëdhënie seksuale, Xhensila ka treguar: “Kam kryer marrëdhënie seksuale mbi deve, në këtë pozicion…”. Më tej vajza provokuese, me një nga këngët e preferuara të saj, ka kërcyer në kubin e Oktapod përballë të ftuarave dhe publikut duke treguar linjat e saj. E veshur me reçipeta dhe mbathje dhe një rrjetët të zezë sipër, Xhensila tregoi dukshëm gjoksin dhe vithet e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17269206047058
array(1) { ["section"]=> string(91) "veshur-me-rrjete-te-zeze-xhensila-pere-rrefen-ne-emision-kam-bere-seks-mbi-deve-video-64301" }