Vetëhelmohet me fostoksinë 21-vjeçarja, në luftë me vdekjen

Publikuar tek: aktualitet, më 14:53 07-04-2018 Vetëhelmohet me fostoksinë 21-vjeçarja, në luftë me vdekjen Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga fshati Shelqet në Shkodër ku një 21 vjeçare me inicialet K.H., është vetëhelmuar me fostoksinë.

Vajza, sipas burimeve nga spitali, është në gjendje të rëndë dhe po lufton me vdekjen.

“Më datë 06.04.2018, në fshatin Shelqet, në banesë, është vetëhelmuar me fotoksine shtetësia K.H, vjeç 21, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Materialet i kaluan Prokurorisë se Rrethit Gjyqësor Shkodër”, thuhet në njoftimin zyrtar të policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkatërrohet banda e hajdutëve, policia arreston shqiptarin në ALTAR
Protestuesja kërkonte ndihmë për ta identifikuar, reagon rrufeshëm i riu: Të tregoj KUSH jam (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.010215997695923
array(1) { ["section"]=> string(65) "vetehelmohet-me-fostoksine-21-vjecarja-ne-lufte-me-vdekjen-116045" }