Vetëm 11 vjeçe, vogëlushja shqiptare ka botuar plot 4 libra artistikë

Publikuar tek: kulture-art, më 18:26 03-09-2019 Vetëm 11 vjeçe, vogëlushja shqiptare ka botuar plot 4 libra artistikë

Ministrja e Arsimit Rinisë dhe Sporteve Besa Shahini ka pritur sot në zyrën e saj një mysafire të veçantë.

Sibora është vetëm 11 vjeçe dhe ka botuar plot 4 libra artistikë.

Ajo ka fituar disa çmime të para në konkurse brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Përmes një statusi në 'Facebook', ministrja i uron suksese Siborës së vogël.

Statusi i plotë:

Sot kisha një mysafire të veçantë në zyrën time, Siborën. Ajo është vetëm 11 vjeçe dhe deri më tani ka botuar 4 libra artistikë.

Me talentin e saj, shoqja ime e vogël ka bërë #krenare familjen dhe shkollën e saj duke u vlerësuar gjithmonë me çmime të para në konkurse brenda dhe jashtë Shqipërisë .

Të ectë pena Sibora dhe shumë suksese!

69387393_2356753704581729_5515997103496626176_n.jpg

69608289_2356753597915073_1177882050644934656_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094890594482422
array(1) { ["section"]=> string(75) "vetem-11-vjece-vogelushja-shqiptare-ka-botuar-plot-4-libra-artistike-177202" }