Vetëm 24 orë jetë, Aurela GAÇE ‘ngre zërin’ për shpëtimin e Elona Kuburjas (MESAZHI)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:25 18-08-2019 Vetëm 24 orë jetë, Aurela GAÇE ‘ngre zërin’ për shpëtimin e Elona Kuburjas (MESAZHI) Elona Kuburja, vajza e cila vuan nga hemangioma kongenitale

Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe i është bashkuar familjes së 14-vjeçarja Elona Kuburja, e cila ka më pas 24 orë jetë për shkak të një hemorragjie të brendshme.

Nëpërmjet një postimi në ‘’Instagram’’, artistja shqiptare i ka bërë apel shtetit shqiptar dhe qytetarëve të ngrenë zërin për të ndihmuar në kurimin e adoleshentes, e cila vuan nga një sëmundje e lindur.


Sëmundja e saj kërkon që ajo të mjekohet jashtë shtetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093941688537598
array(1) { ["section"]=> string(86) "vetem-24-ore-jete-aurela-gace-ngre-zerin-per-shpetimin-e-elona-kuburjas-mesazhi-175705" }