Vetëm 25 vjeç, Kejvina Kthella nënë për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 24-05-2019 Vetëm 25 vjeç, Kejvina Kthella nënë për herë të parë

Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat rozë.

Kejvina është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto të ndryshme nga jeta e përditshme që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit.

Shpeshherë ajo zhvillon edhe intervista me fansat duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Ditën e sotme një nga fansat e ka pyetur modelen se kur mendon të bëhet nënë dhe Kejvina e ka shprehur hapur dëshirën për tu bërë me fëmijë.

‘25, edhe një vit, pastaj dua beb’, përgjigjet bukuroshja.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081558227539062
array(1) { ["section"]=> string(58) "vetem-25-vjec-kejvina-kthella-nene-per-here-te-pare-165593" }