Vetëm 3 ditë pas ndarjes nga Katy Perry, Orlando Bloom në krahët e vajzës së biznesmenit të njohur (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 02-03-2017 Vetëm 3 ditë pas ndarjes nga Katy Perry, Orlando Bloom në krahët e vajzës së biznesmenit të njohur (Foto)

Aktori i njohur britanik Orlando Bloom duket se nuk e ka patur aspak problem ndarjen nga e dashura, këngëtarja e njohur Katy Perry.

Vetëm 3 ditë pas lajmit për ndarjen e tyre aktori është fotografuar në krahët e bukurosheje Erin McCabe e cila është vajza e biznesmenit Les McCabe. Çifti i ri janë parë duke darkuar me njëri-tjetrin dhe dukeshin mjaft të afërt raporton ‘Daily Mail’.

Bloom ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur prej më shumë se një viti dhe u panë për herë të fundit bashkë në ceremoninë e nderjes së çmimeve Oscar.

orlando.jpgorlando1.jpgorlando2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026893854141235
array(1) { ["section"]=> string(108) "vetem-3-dite-pas-ndarjes-nga-katy-perry-orlando-bloom-ne-krahet-e-vajzes-se-biznesmenit-te-njohur-foto-70500" }