Vetëm kaq kërkon këngëtarja si dhuratë: I dashur babagjysh lër vetëm kartën tënde të kreditit poshtë pemës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 18-12-2016 Vetëm kaq kërkon këngëtarja si dhuratë: I dashur babagjysh lër vetëm kartën tënde të kreditit poshtë pemës

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Zajmina Vasjari e veshur me të kuqe pranë pemës dhe babagjyshit prej kukulle ka një kërkesë.

“I dashur babagjysh lër vetëm kartën e kreditit poshtë pemës”,-shkruan këngëtarja teksa ka postuar foton ku duket rrëzëllitëse duke i shtuar akoma më shumë bukurinë atmosferës së festave.

 

 zajmina_vasjari.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024266004562378
array(1) { ["section"]=> string(111) "vetem-kaq-kerkon-kengetarja-si-dhurate-i-dashur-babagjysh-ler-vetem-karten-tende-te-kreditit-poshte-pemes-63052" }