Vetëm me humor mund të kalohet mbrëmja me aktorët e “Portokallisë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:03 16-10-2015 Vetëm me humor mund të kalohet mbrëmja me aktorët e “Portokallisë”

Ata nuk mund të jetojnë dot pa humorin. Të ulur dhe këmbë mbi këmbë, kështu po e festojnë aktorët e “Portokallisë” inagurimin e ambienteve të reja të Top Channel.

Bes Kallaku, Gazmend Paja dhe Salsano Rrapi janë ndër personazhet më interesante të shfaqjes së humorit. Ndonëse në këto foto shfaqen të ulur, nuk mund të themi se do e kalojnë të gjithë mbrëmjen në këtë mënyrë. Bautat dhe “personazhet” e tyre kërkojnë që ata të jenë gjatë gjithë kohës në lëvizje.

Lexo edhe: 

“Top Channel” inaguron ambientet e reja, sot edhe ditëlindja e Tanit, Rama i pranishëm në ceremoni

Një takim “special” i Aurela Hoxhës me kryeministrin Rama (Foto)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022806882858276
array(1) { ["section"]=> string(70) "vetem-me-humor-mund-te-kalohet-mbremja-me-aktoret-e-portokallise-23298" }