Vetëm me robdeshambër, Belinda Dragoti publikon FOTO nga shtrati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:53 09-10-2019 Vetëm me robdeshambër, Belinda Dragoti publikon FOTO nga shtrati

Modelja dhe velina e 'Xing me Ermalin', Belinda Dragoti tërheq jo pak herë vëmendjen e mediave.

Ajo njihet për gjestet provokuese dhe për sjelljen lozonjare, ndërsa së fundmi ka qenë një foto që e ka bërë kryefjalë.

Velina shihet e veshur vetëm me një robdeshambër, teksa ka marrë poza provokuese mbi një shtrat.

“Gratë shpirtërore gjithmonë do t’i tërheqin burra që kanë nevojë për shërim”, shkruan ajo krahas fotos së publikuar në Instagram.

uklj;.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036452054977417
array(1) { ["section"]=> string(70) "vetem-me-robdeshamber-belinda-dragoti-publikon-foto-nga-shtrati-181332" }