Vetëm pak kohë pas suksesit të "F7", “Furious 8” ka një datë publikimi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:17 24-04-2015 Vetëm pak kohë pas suksesit të

Nuk ka kaluar shumë kohë nga rekordi i padiskutueshëm i “Furious 7” gjatë premierës botërore dhe Vin Diesel ka njoftuar datën e publikimit të filmit “Furious 8”.

Filmi i 8-të në serinë e “Fast & Furious” është vendosur të shfaqet në 14 prill të 2017-ës. “Furious 8” do të jetë i pari në serinë e filamve që do të xhirohet tërësisht pas vdekjes së yllit të kinematografisë Paul Walker.

“Ju betohem ju dhe vëllait tim lart (Walker) se ne do të bëjmë filmin më të bukur që keni parë ndonjëherë”, ka thënë Vin Diesel gjatë “CinemaCon”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010287046432495
array(1) { ["section"]=> string(70) "vetem-pak-kohe-pas-suksesit-te-f7-furious-8-ka-nje-date-publikimi-9621" }