Vetëm pak minuta lojë, Ronaldo s'pranon të lerë fushën dhe shpërthen në lot (FOTOT-VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 20:23 10-07-2016

Tronditet kombëtarja e Portugalisë- Vetëm pak minuta lojë dhe dëmtohet kapiteni Cristiano Ronaldo. Për momentin Portugalia po luan me 10 lojtarë ndërsa 4 mjekë janë pranë CR7-ës.

Ronaldo nuk e pranon dot mos jetë pjesë e kësaj finale ndërsa ka shpërthyer në lot rrëzuar në fushë. Ylli i Portugalisë donte patjetër të luante në këtë finale të madhe kundër Francës por pas disa përpjekjesh ka dorëzuar shiritin e kapitenit.

r3_copy.jpg

 

r2.jpg

r1.jpg

r.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12159705162048
array(1) { ["section"]=> string(92) "vetem-pak-minuta-loje-ronaldo-s-pranon-te-lere-fushen-dhe-shperthen-ne-lot-fotot-video-46139" }