Vetëm pak muaj para dasmës, Orinda Huta tregon si do të duket me fustan të bardhë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 04-12-2016 Vetëm pak muaj para dasmës, Orinda Huta tregon si do të duket me fustan të bardhë (Foto)

Pas disa vitesh lidhjeje të lumtur dashurie e bashkëjetese, Turjan Hyska dhe Orinda Huta e kanë vendosur se kur do t’i japin fund beqarisë.

Vetëm pak muaj para dasmës moderatorja ka ka treguar se si do të duket me fustanin e bardhë, por këtë herë si modele, pasi ka pozuar për agjensinë “Geraldina Sposa”.

Këtë verë ata do të martohen dhe data që kanë zgjedhur është shumë e veçantë. Moderatori dhe këngëtarja bëjnë dasmë në 27. 07 2017.

orinda2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18858098983765
array(1) { ["section"]=> string(91) "vetem-pak-muaj-para-dasmes-orinda-huta-tregon-si-do-te-duket-me-fustan-te-bardhe-foto-61529" }