Vetëplagoset me armë zjarri në banesën e tij 90-vjeçari në Tropojë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:31 25-12-2019 Vetëplagoset me armë zjarri në banesën e tij 90-vjeçari në Tropojë Ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Tropoja ku një i moshuar është vetëplagosur me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan, dhe i plagosuri është 90 vjeçari, A.M.

Pas ngjarjes që ndodhi në bodrumin e shtëpisë së tij, 90 vjeçari është transportuar në spitalin e Gjakovës për mjekim të specializuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryemadhi veshur me të kuqe, uron Krishtlindjet: Nuk jemi të dobët por të fortë se kemi Zotin pranë
Veliaj krah Ajolës uron Krishtlindjet: Pas tërmetit, Tirana u ngrit shpejt në këmbë »
Article Logic
Execution time: 0.011175155639648
array(1) { ["section"]=> string(73) "veteplagoset-me-arme-zjarri-ne-banesen-e-tij-90-vjecari-ne-tropoje-190338" }