Vetëplagoset me armën e shërbimit polici

Publikuar tek: aktualitet, më 16:15 11-04-2017 Vetëplagoset me armën e shërbimit polici

Një plagosje aksidentale ka ndodhur sot në Fushë Krujë, ku një polic ka plagosur vetën me armën e tij të shërbimit.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit e sipas policisë 39-vjeçari T.M., ka shkrepur armën duke hipur në makinë.

Shkrepja e armës është bërë aksidentalisht teksa 39-vjeçari ka qenë duke u ulur në mjet, çka ka shkaktuar plagosjen në këmbë. Efektivi i policisë u dërgua në Spitalin e Traumës në Tiranë, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Punonjësit e UKT dhurojnë gjak në ndihmë të fëmijëve talasemikë
Braktisën mbledhjen dhe lanë vetëm PS-në në shkarkimin e kryetarit, reagon anëtari i LSI në Vlorë pas sherrit »
Article Logic
Execution time: 0.012808084487915
array(1) { ["section"]=> string(46) "veteplagoset-me-armen-e-sherbimit-polici-74836" }