Vetëvaret me kabull elektrik brenda shtëpisë 47 -vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 10:15 14-05-2017 Vetëvaret me kabull elektrik brenda shtëpisë 47 -vjeçari

Policia e Sarandës bën me dije se sot rreth orës 09:50, në fshatin Gjashtë të Sarandës dyshohet se është vetëvarur me kabull elektrik shtetasi me iniciale A.D, rreth 47 vjeç.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka konstatuar se ngjarja ka ndodhur në banesën e tij, ku shtetasi A.D, është gjetur i vetëvarur me kabull elektrik nga familjarët e tij dhe pasi është nisur drejt Spitalit të Sarandës për ndihmën e parë ka ndërruar jetë rrugës për atje.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti me bashkëshorten për motive të dobëta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme proceduriale në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditet një tjetër rast tafikimi droge nga Durrësi në Itali, arrestohet 41-vjeçari. Ku e kishte fshehur lëndën narkotike
Makinës i vihet flaka dhe braktiset në mes të rrugës, hetohet për ndonjë krim të mundshëm »
Article Logic
Execution time: 0.011693954467773
array(1) { ["section"]=> string(61) "vetevaret-me-kabull-elektrik-brenda-shtepise-47-vjecari-78591" }