Vetëvaret në kasollen e bagëtive 47-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 23:39 17-01-2018 Vetëvaret në kasollen e bagëtive 47-vjeçari

Një 47 vjeçar është gjetur i varur në kasollen e bagëtive nga familjarët ditën e djeshme

Viktima e identifikuar me inicialet A.B banues në Peshkopi dyshohet të jetë vetëvarur kjo sipas hetuesve pasi në trup nuk u vërejtën shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Më datë 16.01.2018, rreth orës  08:10, jemi njoftuar  nga  familjarët se kanë gjetur pa shenja jete  shtetasin  A.B, 47  vjeç,  banues në Peshkopi.

Viktima dyshohet se është  vetëvarur  me litar në ahurin e bagëtive, pranë  banesës  së tij

Nga veprimet paraprake  të kryera nga grupi hetimor dhe nga eksperti mjeko ligjor  dyshohet  se  vdekja është shkaktuar si pasojë e vetëvarjes në litar.

Eksperti mjeko- ligjor  gjatë kqyrjes  së trupit të  viktimës   nuk ka konstatuar asnjë shenjë dhune a dëmtim tjetër

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë  të rrethanave të  kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Bulqizë, makina përplas 16-vjeçarin
'Zgjohet' Prokuroria, hapen dosjet që bllokuan prokurorët e Llallës, zbulohen lidhjet e KURUM me Dritan Ginën »
Article Logic
Execution time: 0.0097980499267578
array(1) { ["section"]=> string(50) "vetevaret-ne-kasollen-e-bagetive-47-vjecari-106959" }