Vetëvrasje në tentativë, i vë flakën vetes përpara konsullatës turke

Publikuar tek: bota, më 17:51 07-01-2019 Vetëvrasje në tentativë, i vë flakën vetes përpara konsullatës turke

Një burrë i ka vënë flakën vetes gjatë ditës së sotme përpara konsullatës turke në Roterdam  të Holandës.

Ai është transportuar  menjëherë në spital.

Sipas policisë holandeze personit nuk i njihen gjeneralitetet dhe kombësia.

Ata ndërkohë po hetojnë mbi rastin e vetëvrasjes në tentativë. Shkaqet e këtij veprimi janë ende të panjohura.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011833906173706
array(1) { ["section"]=> string(74) "vetevrasje-ne-tentative-i-ve-flaken-vetes-perpara-konsullates-turke-147834" }