Vetëvritet aktorja 24 vjeçare e serialit të famshëm indian

Publikuar tek: bota, më 18:32 01-04-2016 Vetëvritet aktorja 24 vjeçare e serialit të famshëm indian

Aktorja Pratyusha Banerjee e cila u bë e famshme një një nga serialet më të ndjekur në indi, “Balika Vadhu”, ka kryer vetëvrasje.

Sipas policisë, 24 vjeça është varur në litar në shtëpinë e saj në Mumbai. Ajo kishte marrë pjesë në shumë shfaqje televizive dhe reality shoë në Indi. Asryet që e shtynë aktoren e re drejt vetëvrasjes janë ende të paqarta.

l_382.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074489116668701
array(1) { ["section"]=> string(64) "vetevritet-aktorja-24-vjecare-e-serialit-te-famshem-indian-36613" }