Vetëvritet me armën e shërbimit punonjësja e policisë 23-vjeçare

Publikuar tek: aktualitet, më 12:51 10-05-2017 Vetëvritet me armën e shërbimit punonjësja e policisë 23-vjeçare

Ngjarje e rëndë këto minuta në Durrës. Një punonjëse policie e identifikuar si Peranxhela Shahini, 23 vjeçe ka vrarë veten me armën e shërbimit.

Shagini, punonjëse patrulle në Durrës, i ka dhënë fund jetës në rrethana ende të paqarta dhe është gjetur e pajetë nga familjarët në banesën e saj, në Katund, Sukth. Sipas informacioneve paraprake, policja njihej për korrektesën e saj dhe marrëdhëniet e mira me kolegët. Policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË: 

Më datë 10.05.2017, rreth orës 12: 30, në Katund Sukth, në banesë është vetvrarë me armën e shërbimit shtetësia P. Sh. 23 vjeçe, Punonjëse Policie në Durrës.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor po kryen veprimet e mëtejshme procedurale për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkaqet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj: Çdo ndërtim i ri, akses të plotë për personat me aftësi të kufizuara, shanse të barabarta për punësim
Prokuroria urdhëron lirimin e menjëhershëm të Kastriot Myftarajt (ARGUMENTI) »
Article Logic
Execution time: 0.011507987976074
array(1) { ["section"]=> string(70) "vetevritet-me-armen-e-sherbimit-punonjesja-e-policise-23-vjecare-78128" }