Vetura përplaset me shtyllën në Pogradec, plagoset një person

Publikuar tek: aktualitet, më 23:16 18-09-2020 Vetura përplaset me shtyllën në Pogradec, plagoset një person

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Drilon në rrugën e re.

 

Një mjet tip “Benz” i cili ka qenë duke lëvizur me shpejtësi të lartë ka humbur kontrollin dhe është përplasur fillimisht me një shtyllë ndriçimi dhe më pas me murin e një banese.

Për pasojë është plagosur 1 person, pasagjeri, ndërsa ka dëme të shumta materiale.

Policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Foto, Ora News:

dgetdhe5h4h4h.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011792182922363
array(1) { ["section"]=> string(67) "vetura-perplaset-me-shtyllen-ne-pogradec-plagoset-nje-person-220880" }