Vetvritet me armën e shërbimit shefi i anti-narkotikës në Korçë, Erion Bino

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 23-06-2015 Vetvritet me armën e shërbimit shefi i anti-narkotikës në Korçë, Erion Bino

Vetvritet me armën e shërbimit shefi i Antoi-Narkotikës në Korçë, Erion Bino. Bino, 30 vjeç mësohet se ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit, në Lagjen Nr.9 të Korçës.

Ende nuk ka të dhënë për motivet e asaj që deri më tani klasifikohet si vetëvrasje, megjithëse nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Mbeten dyshime edhe për një vrasje që mund t’i jetë bërë Binos.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për rrethanat. Grupi i ekspertëve po kqyr vendin e ngjarjes dhe po heton gjurmët, gëzhojat e shkrepura si dhe gjurmët e armës në dorën e të ndjerit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia e Vlorës: Asnjë incident, proces numërimi normal por jemi gati për çdo situatë
Vodhi 62 milionë lekë arrestohet ish-punonjësja e postës së Novoselës »
Article Logic
Execution time: 0.011497974395752
array(1) { ["section"]=> string(80) "vetvritet-me-armen-e-sherbimit-shefi-i-anti-narkotikes-ne-korce-erion-bino-14400" }