Victoria Beckham nxjerr për bamirësi veshjet e 3-vjeçares Harper

Publikuar tek: bota, më 09:36 17-06-2015 Victoria Beckham nxjerr për bamirësi veshjet e 3-vjeçares Harper

Stilistia dhe njëkohësisht bashkëshortja e futbollistit David Beckham, Victoria Beckham ka bërë një gjest shumë njerëzor. Ajo ka nxjerrë rreth 25 veshje të stiluara për vogëlushen e  saj 3-vjeçare Harper, në ankand,  të ardhurat e të cilave do të shkojnë në mbështetje të fondacionit “Save the Children.”

"Si një nënë, unë besoj me pasion se të gjithë fëmijët, kudo që jetojnë, kanë të drejtë për një jetë të lumtur, të shëndetshme. Gjithkush atje mund të bëjnë pjesën e tyre duke blerë apo dhuruar, duke u përpjekur që  fëmijët nga e gjithë bota të kenë enjë të ardhme të ndritshme", ka thën Beckham për mediet vendase.

Donatorë të tjerë të famshëm në këtë fushatë janë Kate Moss, Jade Jagger, Mel C, dhe Alex Gerrard.

david

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051825046539307
array(1) { ["section"]=> string(70) "victoria-beckham-nxjerr-per-bamiresi-veshjet-e-3-vjecares-harper-13819" }