Victoria Beckham padit ‘Spice Girls’, reagon grupi: Mënyrë e shëmtuar për t’i dhënë fund gjërave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:46 17-01-2017 Victoria Beckham padit ‘Spice Girls’, reagon grupi: Mënyrë e shëmtuar për t’i dhënë fund gjërave

Prestigjozia ‘The Sun’ raporton se stilistja, Victoria Beckham ka ndërmarrë veprime ligjore kundë ‘Spice Girls’ për t’i ndaluar ato të këndojnë hitet e grupit.

Treshja Melanie Broën, Geri Horner dhe Emma Bunton po planifikonin të këndonin hitet më të mëdha të grupit dhe pritej të ribashkoheshin këtë vit për të festuar përvjetorin 20-të të grupit, por Beckham dhe Melanie Chishol kanë refuzuar të marrin pjesë.

 “Eshtë tmerrshisht shqetësuese mënyra se si Beckham ka vepruar duke qënë se ato kanë qënë për një kohë të gjatë bashkë. Vajzat janë të shkatërruara. Eshtë një mënyrë e shëmtuar për t’ju dhënë fund gjërave” ka thënë një burim për gazetën “The Sun”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033541917800903
array(1) { ["section"]=> string(98) "victoria-beckham-padit-spice-girls-reagon-grupi-menyre-e-shemtuar-per-t-i-dhene-fund-gjerave-65798" }