VIDEO +16/ U kapën duke bërë seks brenda makinës së OKB, merret vendimi për dy punonjësit

Publikuar tek: bota, më 13:41 03-07-2020 VIDEO +16/ U kapën duke bërë seks brenda makinës së OKB, merret vendimi për dy punonjësit Puno0njesit e OKB bejne seks ne makinen e institucionit

Dy punonjësit e OKB-së që u kapën duke bërë seks në një nga makinat e institucionit janë pezulluar nga detyra.

Video e tyre u bë virale në rrjet, ndërsa shihej edhe shoferi ic ili drejtonte makinën i pashqetësuar me atë çfarë ndodhte.

Stephane Dujarric, zëdhënësi i Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Antonio Guterres, tha dje se pezullimi i tyre ishte vendimi i duhur pas të gjitha pretendimeve që u ngritën për sjelljen e tyre.

Kur u shfaq videoja për herë të parë, ai tha: ‘Jemi të tronditur dhe të shqetësuar thellësisht nga ajo që shihet në video.

“Sjellja në të është e neveritshme dhe shkon kundër gjithçkaje për të cilën ne duam dhe që jemi duke punuar për të arritur në drejtim të luftimit të sjelljeve të gabuara nga stafi i OKB-së”, shtoi ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010025978088379
array(1) { ["section"]=> string(93) "video-16-u-kapen-duke-bere-seks-brenda-makines-se-okb-merret-vendimi-per-dy-punonjesit-212696" }