VIDEO: 9 gola në 2 ndeshje, spektakël në sfidat e Champions League

Publikuar tek: sport, më 00:02 15-02-2018 VIDEO: 9 gola në 2 ndeshje, spektakël në sfidat e Champions League

Kanë përfunduar dy sfidat e mbrëmjes së sotmenë Champions League, mes Porto -Liverpul dhe REal Madrid - PSG.

Liverpuli ka "shpartalluar" Porton, 5-0, në Portugali, ndërsa Reali ka mundur 3-1 PSG-në në Madrid.

Pas fitores së sotme, Liverpul është me një "këmbë" në gjysmëfinale.

VIDEO 1: https://www.youtube.com/watch?v=mL9JpZWQ_DA

VIDEO 2: https://www.youtube.com/watch?v=EtslPEefGgo

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Guri çon KUKËSIN në gjysmëfinale, TIRANA ndal rrugëtimin në KUPË
»
Article Logic
Execution time: 0.011567831039429
array(1) { ["section"]=> string(71) "video-9-gola-ne-2-ndeshje-spektakel-ne-sfidat-e-champions-league-110283" }