VIDEO, Aurela Gaçe stërvitet fort në palestër: Tani jam gati për zjarrrrrr

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:53 30-05-2015

Këngëtarja Aurela Gaçe është nga ato artistë të cilat kujdesen jo vetëm për zërin dhe këngën e tyre por ehde për paraqitjen e jashtë dhe çdo detaj që ka të bëjë me të qenit gjithnjë prezente.

Këtë herë këngëtarja labe ka postuar një video ku tregon se si stërvitet në palestër nën udhëzimin e profesorit të saj Vladimir Limaj duke zbuluar kështu edhe arsyen se pse i “vë” flakën  lokalit të sajduke kënduar e interpetuar gjatë gjithë natës.

“I thashë profesor Ladit (Vladimir Limaj) që jam nga Mali ë Çikës me origjinë.
Eh tha, po të jesh nga andej, duhet të m'a tregosh me fakte, se Shqiponjat E Malit të Cikës fluturojnë lart më tha. Për ata qe s'e dine, Mali I Cikës është në Tërbaç... Edhe historia flet vetë . Tani jam gati për zjarrrrrrr Crazy Calvin” shkruan këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021984100341797
array(1) { ["section"]=> string(78) "video-aurela-gace-stervitet-fort-ne-palester-tani-jam-gati-per-zjarrrrrr-12312" }