Video dramatike: Hillary Clinton nuk e mbajnë këmbët...

Publikuar tek: bota, më 19:10 11-09-2016 Video dramatike: Hillary Clinton nuk e mbajnë këmbët...

Prej kohësh tashmë raportohet se kandidatja për Presidente e SHBA-ve, Hillary Clinton, ka probleme serioze shëndetësore.

Po gjatë ditës së sotme, ajo u detyrua të lërë ceremoninë e përkujtimit të viktimave të 11 Shtatorit pasi “u ndje e mbingarkuar”, por një video tregon momentin kur Clinton ngjitet në një furgon teksa mezi qëndron më këmbë, raporton Newsbomb.al.

Ndiqni pamjet:

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015255928039551
array(1) { ["section"]=> string(57) "video-dramatike-hillary-clinton-nuk-e-mbajne-kembet-52621" }