VIDEO duke konsumuar kokainë, del përgjigja e ANALIZAVE për Lefter Allën

Publikuar tek: aktualitet, më 12:58 25-02-2020 VIDEO duke konsumuar kokainë, del përgjigja e ANALIZAVE për Lefter Allën Lefter Alla

Del përgjigja e analizave për Lefter Allën, kryebashkiakun e PS Bulqizë i cili u shfaq në një video duke konsumuar kokainë.

Analiza ka rezultuar negative, raporton newsbomb.al.

Pas dëshmisë, kryebashkiakut iu kërkua nga SPAK që të dorëzonte kampion gjaku dhe urine.

Por kujtojmë se testi i urinës dhe gjakut e kapin kokainën në trup vetëm nëse është konsumuar 2-3 ditët e fundit, ndërsa testi i fijes së flokut, të cilin SPAK nuk e ka kërkuar, mund të gjejë gjurmë kokaine deri në 1 vit pas përdorimit.

Vetë Lefter Alla është shprehur se ky ishte një videomontazh për ta sulmuar atë politikisht, dhe se ai nuk ka lidhje me përdorimin e drogës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006572961807251
array(1) { ["section"]=> string(78) "video-duke-konsumuar-kokaine-del-pergjigja-e-analizave-per-lefter-allen-196384" }