Video e Bektashit që kap oktapodin shndërrohet në këngë “hit”, “Jasu re Bektashi”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:09 23-09-2015 Remix \"Jasu re Bektashi\"

Nga \"ÇD\"

Video e disa emigrantëve shqiptarë në Greqi të cilët peshkojnë dhe kapin një oktapod ka mundur të marrë mijëra klikime për shkak të komentit të veçantë që bën njëri prej tyre.

Por video s’ka kaluar pa u vënë re nga “Çmendina Dublim” të cilët e kanë shndëruar atë në një “hit” remix. “Jasu re Bektashi” titullohet kënga disa pjesë nga teksti janë “Unë e pash dhe Bektashi i hodhi kalamarierën dhe e kapi. I bëm zbor”. Dëgjoni “këngën” për të qeshura pa fund.

Origjinali:

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091071128845215
array(1) { ["section"]=> string(82) "video-e-bektashit-qe-kap-oktapodin-shnderrohet-ne-kenge-hit-jasu-re-bektashi-21460" }