Video e frikshme, shikoni ç’ndodhi në restorantin ku u krye sulmi terrorist

Publikuar tek: bota, më 06:20 04-06-2017

Pamje të frikshme po qarkullojnë në rrjetet sociale, nga një kamer amatore në restorantin ku ndodhi një nga sulmet terroriste.

Një grup policësh janë shfaqur të armatosur “deri në fyt” dhe u kanë kërkuar të pranishmëve të ulen menjëherë në tokë për shkaqe sigurie.

Në video dëgjohen policët duke ulëritur e duke thënë “uluni në tokë, nuk ka suguri”, ndërsa njerëzit që fshihen të tmerruar. 

 Terroristi që vrau me thikë 6 person ka thirrur më parë “Kjo është për Allahun”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmet në Londër, rrëfim rrënqethës i dëshmitarëve: Me thikë rreth 25 cm therte njerëz krejt i qetë
Tmerri në Londër, reagon Theresa May, ISIS nis festimet »
Article Logic
Execution time: 0.01276707649231
array(1) { ["section"]=> string(80) "video-e-frikshme-shikoni-c-ndodhi-ne-restorantin-ku-u-krye-sulmi-terrorist-81121" }