Video e momentit kur notarja Rebecca Adlington nxjerr shpatullën ‘’Qe më e dhimbshme se të lindja një fëmijë’’

Publikuar tek: bota, më 12:15 01-02-2016

Kjo është video e momentit kur notarja Rebecca Adlington nxjerr shpatullën. Një moment i frikshëm dhe plot dhimbje, madje siç ka thënë vetë më pas: ‘’Qe më e dhimbshme se të lindja një fëmijë’’.

Ish-notarja olimpike që ishte duke bërë ski, 26 vjeçarja Adlington, u vra keq dje gjatë hedhjes nga një lartësi e madhe.

Për 40 minuta ajo ka qenë me shpatull të nxjerrë, derisa ndërhynë mjekët dhe ajo ka qenë duke qarë dhe në agoni. Gjatë kohës së dhimbjes, notarja mbante një tub për të marrë oksigjen.

Adlington është nëna e një fëmije dhe pikërisht kur u pyet se sa e madhe qe dhimbja, ajo u përgjigj ‘’Më keq se të lindje’’

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011766910552979
array(1) { ["section"]=> string(112) "video-e-momentit-kur-notarja-rebecca-adlington-nxjerr-shpatullen-qe-me-e-dhimbshme-se-te-lindja-nje-femije-31459" }