VIDEO e newsbomb.al, procedohen 6 ish-deputetët e PD që u përleshën me policët

Publikuar tek: aktualitet, më 13:26 28-05-2019 VIDEO e newsbomb.al, procedohen 6 ish-deputetët e PD që u përleshën me policët

Procedohen 6 ish-deputetë të PD për dhunën e ushtruar ndaj efektivëve të policisë.

Kështu, janë proceduar penalisht Flamur Noka, Enkelejd Alibeaj, Gent Strazimri, Xhemal Gjunkshi, Andon Frrokaj dhe Klevis Balliu.

Procedimi vjen pas videos së publikuar 3 ditë më parë nga newsbomb.al ku ish deputetët shfaqeshin brenda ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës duke sulmuar fizikisht efektivët, pas protestës së 16 shkurtit 2019.

Në pamje dukej veçanërisht ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka i cili kapte me forcë për fyti dhe godiste një prej efektivëve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094361305236816
array(1) { ["section"]=> string(84) "video-e-newsbomb-al-procedohen-6-ish-deputetet-e-pd-qe-u-perleshen-me-policet-166012" }