VIDEO e Olti Currit, blogeri ironizon keq pronarin e Panormës që u hodh mbi makinën me turistë (MOS E HUMBISNI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:17 17-08-2019 VIDEO e Olti Currit, blogeri ironizon keq pronarin e Panormës që u hodh mbi makinën me turistë (MOS E HUMBISNI) Blogeri Olti Curri

Sjellja e Mihal Kokëdhimës, pronarit të restorant 'Panorma' në Porto Palermo është bërë sot kryefjalë e mediave e rrjeteve sociale.

Kjo, pas publikimit të një videoje ku Kokëdhima hidhej mbi makinën e mbushur me turistë spanjollë, shoqëruar edhe nga dy shqiptarë. Pronari i restorantit mbahej mbi kafanon e makinës teksa thyente xhamin e përparmë.

Pas incidentit ai mbahet i ndaluar nga policia ndërsa blogeri Olti Curri nuk e ka humbur këtë rast duke bërë një tjetër video por këtë herë me nota ironie dhe humori.

Ndiqeni si më poshtë: 

View this post on Instagram

"Welcome in Albania" ??

A post shared by Olti Curri? (@olticurri) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072200298309326
array(1) { ["section"]=> string(115) "video-e-olti-currit-blogeri-ironizon-keq-pronarin-e-panormes-qe-u-hodh-mbi-makinen-me-turiste-mos-e-humbisni-175619" }