Video e rrallë në Tiranë, nipi bën ushtrime të vështira me gjyshen 86 vjeçare në shtëpi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:00 15-03-2020 Video e rrallë në Tiranë, nipi bën ushtrime të vështira me gjyshen 86 vjeçare në shtëpi

Një i ri nga Tirana ka publikuar një video jo të zakonshme në rrjete sociale ku shfaqet duke u stërvitur me gjyshen e tij 86 vjeçare në shtëpi.

Të dy këmba këmbës bëjnë të njëjtat ushtrime. E moshuara e ndjek hap pas hapi nipin e saj, pavarësisht vështirësisë së disa ushtrimeve.

“Më pëlqen të jetoj momentin, të krijoj kujtime të bukura dhe të shëprndaj pozitivitet.

Kemi një jetë dhe se dimë sa jetpjmë kështuqë shijoni jetën tuaj dhe duajini njerëzit tuaj”, shkruan Armando Hidi në videon e publikuar me gjyshen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091581344604492
array(1) { ["section"]=> string(93) "video-e-rralle-ne-tirane-nipi-ben-ushtrime-te-veshtira-me-gjyshen-86-vjecare-ne-shtepi-198744" }