Video e rrallë/ Shqiponja mbërthen delfinin me kthetra dhe fluron mbi plazh, habiten turistët

Publikuar tek: bota, më 17:59 02-07-2020 Video e rrallë/ Shqiponja mbërthen delfinin me kthetra dhe fluron mbi plazh, habiten turistët Shqiponja me delfinin në kthetra

Një video e rrallë po bën xhiron e rrjetit, teksa në pamjet e filmuara shihet një shqiponjë e madhe e cila ka kapur me kthetra një delfin dhe fluturon mbi plazh.

Video është kapur nga një turist në Tenessee. Plazhistët e Myrtle Beach në SHBA kanë mbetur pa fjalë.

Gruaja që e filmoi ishte në ballkon duke shijuar pamjen e oqeanit teksa ka parë shpendin që kishte marrë nën kthetrat e tij një delfin. Shumë shpejt video u bë virale në rrjete sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094978809356689
array(1) { ["section"]=> string(98) "video-e-rralle-shqiponja-mberthen-delfinin-me-kthetra-dhe-fluron-mbi-plazh-habiten-turistet-212603" }