VIDEO e rrëzimit të kameramanit dhe dollapit në intervistën e Bashës, ironizon Balla: Po fantazonte live ai ndaj

Publikuar tek: politike, më 23:12 22-08-2019 VIDEO e rrëzimit të kameramanit dhe dollapit në intervistën e Bashës, ironizon Balla: Po fantazonte live ai ndaj Momenti kur kameramanit i bie te fiket dhe rrezohet bashke me dollapin

Kreu i Grupit Paralamentar të PS Taulant Balla ironizon Bashën në lidhje me ‘incidentin’ e ndodhur mbrëmjen e sotme në studion e Çim Pekës.

Teksa Basha fliste, intervista u ndërpre nga një zhurmë në sfond, e ndërsa të dy, bashkë me Pekën mbetën të ngrirë kur dollapi i studios ra live dhe kjo u transmetua. ‘Fantozzi live. Kameramanin e ze gjumi’, shkruan Balla ndërsa poston dhe videon.

Në video duket momenti i sikletshëm për gazetarin dhe Bashën po ashtu, ndërsa kameramanit i bie të fikët dhe rrëzohet bashkë me dollapin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02783989906311
array(1) { ["section"]=> string(117) "video-e-rrezimit-te-kameramanit-dhe-dollapit-ne-intervisten-e-bashes-ironizon-balla-po-fantazonte-live-ai-ndaj-176067" }