Video e sherrit për pronën, “live” te “E Diela Shqiptare”

Publikuar tek: aktualitet, më 17:51 20-10-2015

7 pallate janë ndërtuar në një sipërfaqe të madhe toke, pronësia e së cilës ka futur në sherr familjarët në gjyqin e spektaklit “E Diela Shqiptare”.

Situata mes dy femrave nga Vlora është tensionuar disa herë, ku ato janë përplasur gati fizikisht, ndërsa është dashur ndërhyrja e prezantuesit Ardit Gjebrea dhe thirrjet e juristes Eni Çobani për të qetësuar disi situatën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Inagurohet Konsullata e Shqipërisë në Gjakovë, mungon ministri Thaçi
Mandati i Mark Frrokut në Gjykatën Kushtetuese, Këshilli pranon dorëheqjen e Arben Ndokës »
Article Logic
Execution time: 0.01244592666626
array(1) { ["section"]=> string(58) "video-e-sherrit-per-pronen-live-te-e-diela-shqiptare-23578" }