Video e tmerrit, publikohen pamjet ballore kur kamioni në Nice sulmoi turmën

Publikuar tek: bota, më 20:31 18-07-2016

*Video mund të përmbajë pamje shqetësuese për disa persona.

Një tjetër video që tregon tmerrin e ndodhur në bulevardin e Nisës të enjten e 14 korrikut është publikuar në “LiveLeak”.

Personi që ka xhiruar rastësisht videon ka kapur pamje ballore të kamionit që i sulet me shpejtësi turmës së njerëzve. Pamjet tregojnë qartë se ngjarja ka ndodhur me shpejtësi dhe shumë njerëz nuk po e kuptonin se çfarë po ndodhte aty pranë.

Si pasojë e këtij sulmi 84 persona humbën jetën, ndërsa u plagosën me qindra të tjerë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë në Stamboll, qëllohet me plumb në kokë zyrtari
Konfirmohen 28 raste të virusit ‘Zika’ në Zvicër »
Article Logic
Execution time: 0.011871814727783
array(1) { ["section"]=> string(81) "video-e-tmerrit-publikohen-pamjet-ballore-kur-kamioni-ne-nice-sulmoi-turmen-47023" }