Video e tradhëtisë në sy të fëmijëve, publikohet e plotë çfarë ndodhi atë ditë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:56 29-07-2017 Video e tradhëtisë në sy të fëmijëve, publikohet e plotë çfarë ndodhi atë ditë

Me zë dhe figurë sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24, ka ardhur dëshmia për një tradhti bashkëshortore, por më e keqja është ajo e marrëdhënieve të konsumuara në sy të dy fëmijëve të mitur 9 dhe 5 vjeç.

Familja Nacaj nga Kopliku ka qenë ajo që ka denoncuar nusen e djalit të tyre, të cilën e kanë filmuar teksa e kanë kapur në dhomën e gjumit të vjehrrit me të dashurin, ndërsa djali i tyre, burri i protagonistes është në SHBA prej 4 vitesh.

Ka qenë kunata dhe burri i saj që kanë hyrë në dhomë, më pas edhe persona të tjerë. Të qarat e fëmijëve janë ato që drithërojnë çdo zemër, pavarësisht se shumë mund ta shikojnë si një dukuri që ndodh rëndom.

DIALOGU
Nusja (ulur në krevat pasi dikush hyn në dhomë): Fike dritën mor burrë i dheut
Kunata: Pse s’ma hape derën?
Nusja: Pse me hap derën? Më trembe, jam pa sutjena a merr vesh?
Kunata: Pse pa sutjena, pse fle pa sutjena në sy të fëmijëve
Kunata: Kush është këtu (ngre batanijen)
Nusja: Askush.
Kunata: Këto këmbë të kujt janë?
Nusja: Të askujt.
Familja e burrit: Jo të dikujt janë, të kujt? (I çojnë çarçafin, zbulohet i dashuri dhe nusja nudo. Nusja e mbulon)
Kunata: Mbuloje mirë, ja pafsh hajrin.

(Burri i kunatës e qëllon nusen në kokë. Fëmijët në dhomë nisin të qajnë, të bërtitura)
Nusja: Mos filmoni asgjë! (I dashuri lakuriq duke u veshur)
Kunata: A të ka pëlqyer? I pafsh hajrin. Këta fëmijë mi lini rehat se janë të vëllait tim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048478126525879
array(1) { ["section"]=> string(83) "video-e-tradhetise-ne-sy-te-femijeve-publikohet-e-plote-cfare-ndodhi-ate-dite-87756" }