VIDEO/ Edicioni i tretë "Pano bashkon", gazetarët sportivë nderojnë ikonën e futbollit shqiptar (REZULTATI: UGSH-ULQINI)

Publikuar tek: sport, më 16:18 09-03-2017

Është zhvilluar sot në Prishtinë, aktiviteti sportiv në nder të ikonës së futbollit shqiptar, Panajot Pano.

Turneu ndërkombëtar me sloganin "Pano bashkon" mblodhi për vitine tretë radhazi, gazetarët sportivë, të cilët zhvilluan edhe ndeshje futbolli mes tyre, një turne që mori vëmendje të lartë.

Ndeshja mes Unionit të Gazetarëve Shqiptarë dhe Ulqinit përfundoi 3-3. Ndiqni disa nga momentet më pikante të ndeshjes me protagonistë Arbër Emiri, Akil Dhrami, Bahri Cani, Gaspër Marku, Milaim Krasniqi, Ledjo Pano, Luciano Nehat, Gjergj Kola, Gani Kosumi, Shkëlqim Hasani, Shaban Sinani dhe Sabush Selmani.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074820518493652
array(1) { ["section"]=> string(130) "video-edicioni-i-trete-pano-bashkon-gazetaret-sportive-nderojne-ikonen-e-futbollit-shqiptar-rezultati-i-ndeshjes-ugsh-ulqini-71343" }