Video emocionuese: Dy muaj në karantinë, gomari qan kur takon të zotin

Publikuar tek: bota, më 23:41 24-05-2020 Video emocionuese: Dy muaj në karantinë, gomari qan kur takon të zotin

Një video emocionuese nga Spanja. Gomari shpërthen në lot, teksa takon të zotin pas dy muajsh në karantinë.

Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe mediat e huaja. CNN shkruan se kjo video do t’ju prekë zemrën, duke e interpretuar gjestin e gomarit me emrin “Baldo” si shprehje të emocionit për mungesën e të zotit.

Për më tepër ndiqni videon: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095920562744141
array(1) { ["section"]=> string(75) "video-emocionuese-dy-muaj-ne-karantine-gomari-qan-kur-takon-te-zotin-207665" }