VIDEO EMOCIONUESE/ Gianni De Biasi mesazh nga Italia: Forca Shqipëria ime, Shqipëri e Madhe…

Publikuar tek: sport, më 12:17 09-03-2019 VIDEO EMOCIONUESE/ Gianni De Biasi mesazh nga Italia: Forca Shqipëria ime, Shqipëri e Madhe…

Ish trajneri i dashur i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi, ka dërguar një video mesazh për Temporën e Sonila Meços ku përshëndet të gjithë shqiptarët.

 

‘Përshëndetje të gjithëve miqtë e mi. Shqipëria është shtëpia ime’, thotë në video ish trajneri ndërsa pohon se impenjimet e punës kanë mbajtur në Itali.

Ish trajneri përshëndet gazetarët Enkel Demi e Sonila Meço ndërsa në fund e përmbyll me një frazë shumë speciale:

“Forca Shqipëria, Shqipëria ime, Shqipëria e Madhe”.

Ndiqni videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbledhje e jashtëzakonshme të hënën, kryeministri RAMA dhe zyrtarë të lartë vendosin me presidentin Armand DUKA për kampionatin shqiptar
»
Article Logic
Execution time: 0.0067729949951172
array(1) { ["section"]=> string(95) "video-emocionuese-gianni-de-biasi-mesazh-nga-italia-forca-shqiperia-ime-shqiperi-e-madhe-155758" }