VIDEO emocionuese/ Lotët e tifozes në stadiumin e Francës pas golit spektakolar të Sadikut

Publikuar tek: sport, më 13:35 21-06-2016

Një video tejet emocionuese nga Lioni, ditën kur u luajt ndeshja historike mes Shqipërisë dhe Rumanisë.

Vajza tifoze kuqezi shpërthen në lot gëzimi pas golit aq të shumëpritur dhe spektakolar të sulmuesit Armando Sadiku.

Qesh, qan dhe feston në të njëjtën kohë, ndërsa mban hehdur supeve flamurin kombëtar.

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027315855026245
array(1) { ["section"]=> string(95) "video-emocionuese-lotet-e-tifozes-ne-stadiumin-e-frances-pas-golit-spektakolar-te-sadikut-44170" }